praca
 project manager
 monter wysokościowy
praca

Warning: Use of undefined constant pman - assumed 'pman' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /szukam.php on line 11
COMMERCIAL NET poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i wdrażanie nowych projektów reklamowo-promocyjnych opartych o szeroką ofertę firmy.

ZAKRES ZADAŃ:
* pozyskiwanie i obsługa klientów firmy,
* przygotowywanie kalkulacji cenowych i umów,
* przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań promujących ofertę firmy ,
* opracowywanie zestawień i raportów okresowych,
OCZEKIWANIA:
* umiejętność doskonałej organizacji pracy,
* komunikatywność i kreatywność,
* znajomość MS Office ,
* dobra znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop),
* praktyczna znajomość języka angielskiego,
* prawo jazdy,
OFERUJEMY:
* możliwość rozwoju zawodowego w perspektywicznej branży,
* system szkoleń,
* pracę w ambitnym, młodym zespole,
* motywacyjny system wynagrodzeń.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem na adres: biuro@commercialnet.pl

Lokalizacje
od zaraz