o nas o nas

  Firma Commercial NET Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę z zakresu wykonania reklam wielkoformatowych oraz wynajmu powierzchni wielkoformatowych. Ta niezwykle spektakularna i coraz bardziej powszechna forma reklamy zewnętrznej charakteryzuje się ogromnym współczynnikiem dotarcia do odbiorców.
  Nasze prace wykonujemy na trwałych materiałach winylowych zapewniających odporność na warunki atmosferyczne i bardzo dobrą jakość druku o wysokiej rozdzielczości.
  Stosujemy różnorodne rozwiązania innowacyjne w tworzeniu ekspozycji outdoorowych, m.in. projektory reklam świetlnych.
  Posiadamy własny pakiet dostępnych lokalizacji w głównych punktach największych miast Polski, istnieje także możliwość adaptacji dowolnej powierzchni reklamowej wybranej przez Klienta. Zapewniamy profesjonalną, opartą o wieloletnie doświadczenie obsługę kampanii wielkoformatowych począwszy od projektu konstrukcji pod reklamę i jej montażu, a na produkcji grafiki wraz z montażem i nadzorem kończąc.
  Wykonujemy wszelkiego typu konstrukcje reklamowe, wolnostojące i montowane na obiektach, dysponujemy własną ekipą montażową składajacą się z wykwalifikowanych alpinistów, charakter naszej pracy zmusza nas do stałych poszukiwań ciekawych i nowatorskich rozwiązań.
 Lokalizacje
od zarazWarning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /index2.php on line 68
 00000